اینم ورژن جدید آقا بردیا : فقط به احترام اون دوستایی که به وب پسرم سر میزنند

سلام عسل مامی قلب جیگر طلای من امروز ٢۵ مهر ماه ١٣٨٨ و الانم ساعت ١٢ ظهره که دارم وبلاگتو آپ میکنم.شما 21 مهر ماه 120 روزت کامل شد یعنی 4 ماهگیت کامل شد و وارد ماه  پنجم زندگیت شدی عسلممژه.کلی برای خودت آقا شدی و یه عالمه کارهای جدید یاد گرفتی.رنگهارو کاملا از هم تشخیص میدی .کاملا از تماشای تلویزیون لذت میبری .همینطورم از مامان سواری . برای هر کسی که خوشت بیاد کلی ذوق میکنی.(خوشم میاد پسرم کلی کلاس داره برای خودش و به هر کسی محل نمیده)چشمک.

طبق اخرین گزارشات موجود بردیای من الان 8 کیلو شده و قد و بالای دسته گلمم 65 سانتیمتر شده.تعجبقربون اون قد رعنات بشم من.خوب حالا تا بیدار نشدی یک سری از عکسهای جدیدتو (4 ماهگی ) برات میزارم:

عکس زیر عکسی از یک عدد بردیای تازه از حمام برگشته میباشد که کلی شیطونی و اب بازی کرده و بعدشم شیر خورده و بیهوش شده:

 

این یکی هم همون بردیای شیطون در حال بررسی و سیو کردن برنامه های تیوی روی هارد دیسک کچلش:

اینم  عکس پسرم در حال بازی البته پشه از بغلش رد بشه میفهمه ها :

اینجا هم شیطون پسمل با مامانش رفته ددر :

اینم پسمل دستمال بسر من زبان این نگاه دل میبرد از منبغل

یک عدد بردیا کلوچه : در حال بررسی بادکنک.

خوب پسرم دیگه عکسهای جدیدترت باشه برای بعد. ماشاالله کلی برای خودت آقا شدی ها.

کلام آخر :خداوندا تو را بخاطر زیباترین هدیه الهی و خوشمزه ترین میوه بهشتی که نصیبم کردی سپاس میگویم و از داشتن این هدیه به خود میبالم.خداوندا تو خود میدانی که چه حرفهای نا گفته ای در دل دارم ولی فقط یک جمله اش را بر زبان می آورم:به حق سید الشهدا آقا امام حسین قسمت میدم که خوشبختش کنی.قسمت میدم که حتی اگر سایه منم بالای سرش نبود حسینی باشه مرد باشه راه خطا نره و عاقبت بخیر بشه.

ویک آرزو : الان حس مادرانه در من بیدار شد با نوشتن کلام آخر. الان چشمام پر از اشک شده .میگن وقتی یه مادر این حالو هوارو داره هر چی از خدا بخواد بهش میده:پس خدا جونم فقط یه چیز ازت میخوام تو را به کتاب آسمانیت قسم میدم که لذت مادر شدن را به تمام خانومهای چشم انتظار بچشونی.الهی امین.

این پستو براش رمز نمیگذارم تا همه دوستایی که رمز وبلاگشو ندارن بتونن ببینن و نظر بدن.و از منم دلگیر نشن.چشمک

/ 15 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهتا

سلام خاله دلش میخواد یه بوس محکم ز لپات بکنه بببببببوووووووووسسسسسسسسس

سارا

سلام مامانی عزیز ممنون که به من سرزدی و من رو قابل دونستی من از خدامه که دوست خوبی مثل تو داشته باشم. منم تو رو لینک می کنم عزیزم.

سارا

و اما این ژست مربوط میشه به گل ژسرت وای خدای من چقدر این بردیا ناز و خوردنیه. ماشالله من می خوام درسته بخورمش جیگر منه. می دونستی که منم منتظر یه دونه از این موهبتهای الهی هستم؟ دعا کن خدا زودتر بکارتش تو دلم

لاله

عزیز دلم جه کلاه قشنگی گذاشتی سرت میبوسمت پسرگلم

سارا

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

سارا

سلام مامانی عزیز من به روزم یکی به دعا نیازمنده. تو دلت ژاکه دعاش کن

سلام ماریان جونم عزیزم من از بچه های قدیمی نی نی سایت هستم اما من تو کلوپ قبل از شروع بارداری چیکار کنیم بودم. یه مدتی هم دیگه دور نی نی سایت رو خط کشیدم. می رفت رو نروم. عزیزم فکر کنم اون سارایی که می گی اسم کاربریش آنی بود که اکباتان می نشست.

لاله

ماری جون من فقط صورتم لاغر شده بقیه اش به قوت خودش باقیه !!!!

مرجان

خاله جونم همه جوره نازی نفسم با اون چشمای خوشرنگت دختر کشی میشی ها نفس خاله[ماچ]اینم واسه مامان خوشگلتتتت[ماچ][ماچ]

مليحه

سلاممممممممممم ماری جون بالاخره موفق شدم وب این گل پسر رو باز کنم ماشا’الله به این شیر مرد ![چشمک] و مامان مهربون سلامت باشی خاله جون [لبخند]